Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

poniedziałek, 22 lutego 2016

Uno XXL powraca. 35 000PLN

Gościł u nas jakieś cztery lata temu. No, w 2012 roku - tutaj. Wtedy szukał nowego właściciela i pewnie go znalazł. Cóż z tego skoro znów spotyka go tułaczy los. Cóż, ciekawe kto przygarnie Raytona i czy podobieństwo do Fiata Uno nie okaże się tutaj wadą.

Nie należy z tym oczywiście przesadzać. Tak napisałem te cztery lata temu i podtrzymuję, że Rayton Fissore prezentuje się w dużej mierze jak napompowane Uno. Co zresztą trudno uznać za przytyk skoro Uno wyglądało na początku nowocześnie a obecnie ponadczasowo. To co może odrobinę razić w tym dużym samochodzie to wykończenie jego wnętrza. Ale bądźmy szczerzy, równolatek ze znaczkiem Range Rover jest od niego pod tym względem niewiele lepszy.

Rayton Fissore - tutaj.

2 komentarze:

  1. Lampy ma chyba z Iveco Daily z tamtych lat... Wynalazek równie dziwny jak francuski UMM 4X4 ...To już nasz wojskowy Tarpan lepiej wygląda

    OdpowiedzUsuń