Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 23 lutego 2016

Wynalazki. 8 900PLN

Tak ktoś kiedyś określił zamieszczane na "Wyszukanych" samochody. To znaczy nie wszystkie, ale na pewno sporą część z nich. Z drugiej strony co, pokazywać Octavię TDI? Powiem wam coś, póki są jeszcze z nami wynalazki, im będę poświęcać czas. Bo warto.

Oczywiście, wynalazki to nie są samochody dla każdego. Są inne niż inne. Na dodatek czasem trudniej dostać do nich części zamienne a w codziennej jeździe trochę strach, że ktoś przytrze listwę czy stłucze kierunkowskaz. Z drugiej strony, może warto zapomnieć o tych sprawach i po prostu cieszyć się takim wozem i faktem, że póki co jest w pełnym zdrowiu i dzieli z nami czas i asfalt. Tak, to chyba najlepsze rozwiązanie. Wtedy okazuje się, że jeden taki wynalazek prowadzi do następnego. Ani się obejrzymy a już nie chcemy wsiadać do byle wozu. Chcemy, żeby nasz pojazd był w pełni wyjątkowy. Nie musi być drogi, ale wyjątkowy koniecznie. I słusznie.

Alfa w ogłoszeniu - tutaj.

2 komentarze:

  1. Pojemność 1300, dwa gaźniki, 90 koni... hahahhahahaahha to na bank musi być wynalazek :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Myślałem, że wszystkie Alfy 33 wyginęły, rdza je zjada, zawodność niespotykana, prestiż „umiarkowany”. Mało kto miał do nich serce, czasem pojawiają się droższe wersje QV. Ta bardziej podstawowa to rodzynek w pięknym stanie, i ta tapicerka! Taka okazja raczej się nie powtórzy.

    OdpowiedzUsuń