Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

środa, 2 marca 2016

Nie można go nie polubić. 22 900PLN

Z w124 jest tak, że nie sposób pominąć go na swojej motoryzacyjnej drodze. To samochód całkiem inny niż inne. Tak, niekiedy przestarzały, którego dynamika w niektórych wersjach pozostawia nieco do życzenia. Jego prezencja i sposób w jaki stara się być naszym samochodem, jest jednak ujmujący.
To taki niemiecki samochód bez niemieckiej otoczki. Owszem, solidny i nawet w niektórych detalach przepracowany do bólu ale wciąż pozostaje sympatycznym kumplem, który popierdzi, postęka, ale zawsze dowiezie nas do celu. Z klasą.
Cenowo, w124 to istne szaleństwo. Od słabych egzemplarzy po 5 tysięcy, przez niezłe za 15 po naprawdę śliczne za ponad 20. Każdy wybierze swojego kolegę "W". Czy ten konkretny ma w sobie coś nadzwyczajnego? Nie, bo w124 nie jest autem nadzwyczajnym w żadnym konkretnym aspekcie. On jest po prostu świetny w większości.

w124 na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz