piątek, 4 marca 2016

Przerywamy wiadomości. 4 500PLN

305 to model, który tylko sporadycznie pojawia się w polskich ogłoszeniach. W zeszłym roku wystąpił chyba tylko raz. No, może dwukrotnie ale raczej nie częściej. Na dodatek tamten samochód długo nie znajdował amatora. Podobnie było zresztą ze złotym 304.

O ile nie wiem co się stało z białym (a może to był srebrny) 305 to mam pewność, że złoty 304 ostatecznie trafił w dobre ręce. Jaki jednak los spotka tego 305? Już na pierwszy rzut oka widać, że samochód nie znajduje się w zdrowym stanie blacharskim. Pytanie zatem, jak niezdrowy jest ten stan i czy nadaje się do leczenia. Chciałoby się odpowiedzieć, że całkiem zdrowy i że na pewno leczenie będzie przyjemne i krótkie. W świecie Peugeot to jednak nie zawsze okazuje się prawdą. A szkoda, bo piękna linia auta kusi aby się nim zająć, uratować, tchnąć weń nowe życie. Może warto?

305 w ogłoszeniu - tutaj.

6 komentarzy:

 1. Na stare i ciekawe Peugeoty zawsze znajdują się chętni...Najlepsze "wzięcie" mają wszystkie 504 i 505 od takich tanich nadających się tylko do renowacji lub na części po te droższe...Wiem bo siedzę na dobre w temacie :) Dobry biznes to tez części do tych modeli ostatnio wysyłałem tylne wahacze od 505 aż do Norwegii .. nie będę mówił za ile poszły bo i tak nikt nie uwierzy... :) Pozdrawiam wszystkich fanów starej francuskiej motoryzacji

  OdpowiedzUsuń
 2. ooo... masz coś do mojego BXa? - Evasion z 1987 roku ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Większość starych cytryn jest jak najbardziej ok BX oczywiście też :) benzyna czy klekot ?

  OdpowiedzUsuń
 4. O rany, BX w automacie. Rozumiem że 19 TZI? Gratuluję w takim razie, piękna perełka. Ja od ponad roku jestem właścicielem białego biedaska, który swego czasu pojawił się na Wyszukanych.

  OdpowiedzUsuń