Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

sobota, 16 kwietnia 2016

Szukając zrozumienia. 22 000PLN

Z właścicielem tego przepięknego GTi pisaliśmy troszkę przed publikacją jego ogłoszenia. Rozstanie z takim samochodem nie jest sprawą łatwą. Dlatego człowiek szuka zrozumienia u innych. I tym innym na pewno nie jest ten ktoś kto po auto ostatecznie przychodzi.

Przypomniałem sobie rozmową jaką niedawno odbyłem z jednym panem z Tarnowa. Dzwonił z pytaniami o moją Alfę. Okazało się, że kompletnie nie zna marki chociaż za kółkiem nawinął ponad trzy miliony kilometrów. I wiecie co, ujął mnie rzeczowością pytań. Ale nie o korozję czy przepierdziały wydech. Jego interesowało jak Alfa się prowadzi. Jakim jest partnerem na drodze. To dla niego liczyło się najbardziej. Szczerze życzę panu Krzysztofowi żeby trafił na takiego właśnie klienta. Tylko wtedy bowiem ma się takie poczucie, że ulubiony wóz trafia we właściwe ręce. I tylko wtedy można ze spokojnym sumieniem go przekazać dalej.

505 w ogłoszeniu - tutaj.

2 komentarze: