środa, 11 maja 2016

W pewnym sensie, Biały Kruk. 8 900PLN

Nie, nie dlatego, że jest biały. Ani nie dlatego, że Kruk. I niech się nikomu czasem ten ptasi gatunek od razu nie kojarzy z komornikami z Wrocławia. Subaru Leone jest takim rzadkim okazem, ponieważ każde Subaru, które ma tyle lat i jeszcze istnieje, zasługuje na naszą uwagę.

W Polsce brakuje nieco zrozumienia dla sytuacji Subaru jako marki. W naszym kraju Subaru miało to szczęście, że od samego początku pozycjonowane było jako wyjątkowa auto z napędem na cztery koła produkowane w dalekiej Japonii w niewielkich seriach. Tymczasem np. w Anglii, te auta sprzedawano u dealerów maszyn rolniczych gdyż sądzono, że właśnie tam najszybciej znajdą nabywcę. Subaru to pojazd użytkowy, który może również dać sporą frajdę z jazdy, zwłaszcza po szutrze czy zimą. Takie użytkowanie sprawia jednak, że z czasem bardzo szybko tych aut ubywa z rynku z stosunkowo delikatne japońskie blachy nie pomagają sprawie. Tym bardziej cieszmy się na widok tego białego Leone. Turbo, dodam.

Leone w ogłoszeniu - tutaj.

2 komentarze:

  1. Ten sam sprzedający ma jeszcze wersję bez turbo, w manualu z trochę lepszą blachą.

    OdpowiedzUsuń
  2. pytanie, na czym komu bardziej zależy. jechałem rok temu tym drugim i mam dość pozytywne odczucia. ale ten turbo to takie Subaru 100%. chyba jednak masz rację, że w tym wypadku kondycja blacharska powinna wziąć górę nad emocjami.

    OdpowiedzUsuń