Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

środa, 22 czerwca 2016

HRH - Her Royal Highness. 51 000PLN

Rok temu taki samochód pojawił się - tutaj - i wywołał, szczególnie u mnie, niemałą sensację. Mało, że miałem okazję się nim poekscytować to jeszcze dane mi było siąść za sterami. Jakieś dwadzieścia lat po tym jak w Anglii prowadziłem takiego nowego.
Range Classic w wersji LWB to prawdziwy biały kruk i wszelka ludzkość z mętnym chociażby pojęciem o motoryzacji ale za to z inklinacją do zakupu RR powinna natychmiast po przeczytaniu tego wpisu (chociaż po prawdzie, to lepiej już w trakcie) zerwać się do lotu z gotówką w garści.
Szansa na to, że ta oferta się powtórzy jest naprawdę bardzo nikła a biorąc pod uwagę stan tego samochodu (kiedy miałem przyjemność z nim obcować) jest on spokojnie wart proponowanej ceny. Szczerze mówiąc, niedługo po finalizacji tej transakcji miałem okazję oglądać RR wystawione na aukcji Ardor na Narodowym.

Jeden z nich poszedł za sporo wyższą sumę i tylko wyjątkowemu brakowi wiedzy kupującego należy przypisać fakt, że chwilę wcześniej odmówił sobie przyjemności zakupu LWB. Wy nie popełnijcie tego błędu.

RR na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz