środa, 22 czerwca 2016

HRH - Her Royal Highness. 51 000PLN

Rok temu taki samochód pojawił się - tutaj - i wywołał, szczególnie u mnie, niemałą sensację. Mało, że miałem okazję się nim poekscytować to jeszcze dane mi było siąść za sterami. Jakieś dwadzieścia lat po tym jak w Anglii prowadziłem takiego nowego.
Range Classic w wersji LWB to prawdziwy biały kruk i wszelka ludzkość z mętnym chociażby pojęciem o motoryzacji ale za to z inklinacją do zakupu RR powinna natychmiast po przeczytaniu tego wpisu (chociaż po prawdzie, to lepiej już w trakcie) zerwać się do lotu z gotówką w garści.
Szansa na to, że ta oferta się powtórzy jest naprawdę bardzo nikła a biorąc pod uwagę stan tego samochodu (kiedy miałem przyjemność z nim obcować) jest on spokojnie wart proponowanej ceny. Szczerze mówiąc, niedługo po finalizacji tej transakcji miałem okazję oglądać RR wystawione na aukcji Ardor na Narodowym.

Jeden z nich poszedł za sporo wyższą sumę i tylko wyjątkowemu brakowi wiedzy kupującego należy przypisać fakt, że chwilę wcześniej odmówił sobie przyjemności zakupu LWB. Wy nie popełnijcie tego błędu.

RR na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz