Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

czwartek, 30 czerwca 2016

I to nowe i tamto nowe. 39 900PLN

Nie powiem, zaintrygowała mnie deklaracja sprzedającego, że zobowiązuje się do odkupu tego auta za 10 lat w tej samej cenie. Jestem pewien, że zastosowano tutaj jakieś rozsądnie brzmiące warunki. Ale powiem wam, jeśli przez dekadę uda wam się go zachować, będzie więcej wart.
Pytanie, czy na pewno mam rację. Oczywiście, nikt tego nie zagwarantuje, ale zastanówmy się dlaczego miałoby tak się stać. W124 ma ponadczasową sylwetkę, pancerne wnętrze i takąż technikę. Jeśli jest zdrowy i dobry to również przyjemnie jedzie. Czy za dziesięć lat będzie jak kupić podobny samochód?
Odpowiedż na tak zadane pytanie brzmi: nie, nie będzie. I tu kryje się zagadka: czy za 10 lat ktoś to doceni? Różnie się ludzie na to zapatrują. Ja mam na przykład trzydziestoletni węgierski ekspres do kawy i bardzo lubię smak naparu jaki on przygotowuje. Ktoś tak jeszcze ma? Nie wiem.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz