Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

środa, 27 lipca 2016

Klasyk nowoczesności. 21 000PLN

Kto by pomyślał, że pojawią się tutaj samochody elektryczne. Co prawda podejmowałem już sondażową próbę zainteresowania was tą kwestią ale odniosłem wrażenie braku zainteresowania. W tym szczególnym przypadku jednak, nie cofnę się.
Przede wszystkim dlatego, że mi się ta Honda podoba a poza tym nawiązuje do prototypowego elektryka GM, którym kiedyś próbowano zwalczyć surowe eko-normy w Kalifornii. W odróżnieniu od np. Priusa, ta Honda nie tylko wygląda jak samochód, do tego ma się wrażenie, że doskonale dopracowano w niej aerodynamikę.
To fakt, że nie przetrwała długo. Prawda też, że od tamtej pory technika hybrydowa poszła ostro do przodu. Co to jednak przeszkadza w poruszaniu się takim wynalazkiem? Mało, że ciekawy i rzadki to jeszcze ekologiczny. Na swój sposób, ale to temat na zupełnie odrębną dyskusję.

Honda na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz