Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

piątek, 16 września 2016

Najważniejsze są proporcje. 30 000PLN

Pewnie was trochę zdziwił dzisiejszy tytuł, ale ta prawda jest prawdziwsza niż się wydaje. Nie tylko w świecie motoryzacji zresztą. Bo jak zrobić pyszne ciasto na pizzę gdy nie pamięta się o proporcjach składników. Albo podziwiać piękno gatunku ludzkiego gdy nogi za krótkie?

Pewnie czujecie się już odrobinę wprowadzeni w temat. Ale powiem, jesteście jeszcze ciągle w polu. Jest mnóstwo reguł rządzących proporcjami samochodowych nadwozi. Od wysokości koła do błotnika, przez rozstaw osi a długość czy umiejscowienie poszczególnych elementów względem siebie. Dość powiedzieć, że w tym przypadku, jakkolwiek bardzo nie podobałaby mi się kabina, te sprawy kompletnie się posypały. Ale, kabina super.

Mitsubishi w ogłoszeniu - tutaj.

1 komentarz:

  1. Te proporcje to chyba nie wina modelu a raczej konkretnego egzemplarza. Na oryginalnej feldze i zawieszeniu wyglada znacznie lepiej.

    OdpowiedzUsuń