Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

sobota, 29 października 2016

Bezpretensjonalny. 5 000PLN

Wadą niektórych aut jest to, że robią wokół siebie za dużo zamieszania. Na przykład taka Celica. Człowiek się napala, że nie wiadomo jakie osiągi a tu emerycki spokój. Mercedes W124 - na pewno prowadzi się jak po sznurku... Tak, prowadził. Kiedyś.

Innymi słowy, nie zawsze obietnice składane przez wygląd auta czy jego domniemaną wysoką kulturę techniczną, znajdują stosowne odzwierciedlenie w rzeczywistości. Podobnie rzecz ma się w drugą stronę. Niektóre auta wyglądają całkiem pospolicie, żeby nie rzec przaśnie, a jakoś wygodnie się człowiek w nich czuje a dobry nastrój często potęgowany jest niezłymi osiągami i dobrą jazdą. I teraz pytanie: jaki jest ten Colt?

Colt w ogłoszeniu - tutaj.

1 komentarz:

  1. Miałem takiego Colta w wersji GTI 16V (1.8 136 KM) To była mała rakieta, niezawodna jak szwajcarski zegarek. Strasznie żałuję, że go sprzedałem, a znalezienie takiego w dobrym stanie graniczy z cudem... To auto ma klimat.

    OdpowiedzUsuń