Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 11 października 2016

Jakąś wadę musi mieć. 14 900PLN

Wyobraźmy sobie zachwycający krajobraz widziany z pociągu, ale jak uchylisz szybę to śmierdzi. Albo, dajmy na to, piękną kobietę ze skrzeczącym głosem. Takich przykładów można mnożyć, ale jaką wadę może mieć Alfa?

Sam się czasem zastanawiam i już mam się biczować za herezje ale w porę sobie przypominam jak to jest kiedy się siedzi w fotelu kierowcy. Co tu dużo ukrywać, ona jest po prostu ciasna. Mała. Niewygodna. Dla wyższych osobników znaczy się. Tacy do 170cm poczują się tu świetnie. Więc to do nich kieruję tę propozycję. Poza tym piękna, wciąż awangardowa, z cudownie brzmiącym silnikiem. Nie można oczekiwać niczego więcej. A jednak nie jest doskonała.

Spider w ogłoszeniu - tutaj.

1 komentarz:

  1. Ogłoszenia już nieaktualne.Niedawno mój przyjaciel zapalony alfista wszedł w jej posiadanie.Potwierdzam-widziałem na żywo i jest to piękny egzemplarz.Chyba lepiej ta Alfa trafić nie mogła...

    OdpowiedzUsuń