Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

czwartek, 27 października 2016

Wieszczę tę zimę i wieszczę ;) 9 900PLN

A ona tymczasem wcale nie nadchodzi. Mało tego, mam takie wrażenie jakby po ulewnych deszczach pogoda zbierała siły żeby wybuchnąć złotą polską jesienią. To by było wspaniale i może faktycznie tak będzie. Zobaczymy.

Jak to jednak mówią: "chcesz mieć pokój, szykuj się na wojnę" a ja zdecydowanie pragnę pokoju. Skoro tak, muszę się szykować na... zimę. Sami rozumiecie. Dlatego dzisiaj typowy "zimowóz" Napęd na cztery - jest. Ogrzewanie jak diabli - jest. Porządne oswietlenie - też. Czego chcieć więcej? Może tylko tego żeby cofnąć czas i wytrącić ten ołówek, którym nakreślono ten przód. No ale cóż, tego się już chwilowo nie da zrobić. Podkreślam, chwilowo.

Subaru w ogłoszeniu - tutaj.

5 komentarzy:

 1. Przód jest całkiem okej. Gorzej z wnętrzem :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. prawdę mówiąc to w tamtym czasie wielu producentów popełniło podobne...

   Usuń
 2. Mam coś lepszego. ;D

  http://otomoto.pl/oferta/saab-9-2x-ID6yCeRn.html#fb213513c9

  OdpowiedzUsuń
 3. Saab faktycznie super! Nietuzinkowy egzemplarz i to on bardziej, niz wcale niebrzydkie subaru zasługuje na miano wyszukanego!

  OdpowiedzUsuń
 4. Saab faktycznie super! Nietuzinkowy egzemplarz i to on bardziej, niz wcale niebrzydkie subaru zasługuje na miano wyszukanego!

  OdpowiedzUsuń