Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

piątek, 14 października 2016

Wróćmy na Ziemię. 11 500PLN

Dość dużo ostatnio bujaliśmy w obłokach. A to egzotyczna Japonia, jakieś Citroeny, Saaby. Tymczasem codzienność każe nam myśleć o tym, co dzieje się na co dzień. A w takiej rzeczywistości nikt nie przebija Mercedesa.

Podczas spotkań starszych samochodów, bo naprawdę nie przesadzajmy z tym nazywaniem W124 klasykiem ani youngtimerem (to jeszcze chyba jednak nie to), daje się zauważyć szczególny sentyment do dwóch niemieckich marek. I wiecie co, nazwałbym ich właścicieli prawdziwymi pragmatykami. Bo z jednej strony mają coś, co wzbudza ciekawość i szacunek na drodze, a z drugiej - zawsze kupią do tego czegoś części.

Mercedes w ogłoszeniu - tutaj.

2 komentarze:

  1. Widzę, że ma "gulli" 16'tki z SL'a. Mój ma dodatkowo ławeczkę z tyłu, sam montowałem:) Niestety, niedawno zrobiono mi z kufra garaż (przy nagłym hamowaniu) i auto czeka na nowego pana...naprawa dla mnie nieopłacalna:(

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. też zwróciłem uwagę na felgi. świetnie się na nich prezentuje...

      Usuń