Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

piątek, 18 listopada 2016

Mam pomysł na akcyzę. 12 000PLN

Trochę ostatnio myślałem o tych akcyzowych sprawach i tym, w jaki sposób dotkną miłośników motoryzacji. I wiecie co, mam kilka przemyśleń, którymi się z wami dzisiaj podzielę. A tak na serio, znalazłem sposób żeby obejść system.

Samochody, które tutaj przeżywamy nie służą do codziennej jazdy prawda? Martwimy się o dostęp do części zamiennych, o spalanie, o potencjalne koszty serwisowania. Mało tego, spokojny sen psuje nam świadomość rosnących kosztów ubezpieczeń i możliwe podatki. Skoro więc naszym celem jest spełnienie swoich marzeń to mam dla was pomysł na jego realizację. Oto on: wrak. Przypomina auto marzeń, płacicie tylko przy zakupie. Zostaje na zawsze.

Moje auto marzeń - Porsche 928 - w formie nie wymagającej zapłaty akcyzy, żadnych ubezpieczeń ani serwisowania. Już nigdy. A kluczyki zawsze mogę mieć przy sobie. Porsche - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz