Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

czwartek, 22 grudnia 2016

One to po milion kilometrów do remontu robią. 19 900PLN

A skoro przyjmiemy, że to prawda, to tym czarnym samochodem możemy spokojnie planować jazdę kilka razy wokół Ziemi. Wszak na liczniku ma dopiero 500 000 kilometrów. Swoją drogą, nieźle się prezentuje przy tym przebiegu. Pytanie, ile przejechały te co wyglądają gorzej.

Zakładam, że ludzie dzielą się na psuje i niepsuje oraz na fleje i takich w miarę czystych. Nie porządnickich ale czystych. W miarę. To w takim razie, kto jeździ tymi autami, które wyglądają na kurnik, w którym już nawet kury nie chciały mieszkać a wskazanie przebiegu wciąż gdzieś w okolicach 200 000 kilometrów. Czy to możliwe żeby przejechały znacznie więcej? Tak, przyjmijmy to w końcu do głowy. Skoro coś wygląda na zajechane to z dużą dozą prawdopodobieństwa można powiedzieć, że takie jest.

Volvo w ogłoszeniu - tutaj.

1 komentarz:

  1. W opisie pół miliona, a w formularzu otomoto "Przebieg: 187 000 km"
    To już chyba przyzwyczajenie handlarza ;)

    Wygląda bardzo dobrze, ale nie oszukujmy się - cena wzięta z kosmosu.

    OdpowiedzUsuń