Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

poniedziałek, 16 stycznia 2017

Finał WSR-2016

Okazuje się, że ogłoszeniem wyborów Wyszukanego Samochodu Roku wpisaliśmy się w ogólny trend kolidowania z WOŚP. Dobrze, że na niwie motoryzacyjnej jedynie. Ale do rzeczy. Znane są już wyniki. W sensie mi są znane i pora, żebyście wy też je poznali.
Tegoroczne wybory miały o wiele mniej dramatyczny przebieg niż w latach ubiegłych. Praktycznie już od połowy wyborczego tygodnia znana była finałowa mocna trójka, która utrzymała się do końca. Co gorsza, w tym czasie nastąpiła tylko jedna szarża. Jedna ale jednak zwycięska.
Można oczywiście narzekać, że zgłoszeń było w tym roku mniej. W sensie nie tyle mniej co od mniejszego grona czytelników. Na pewno były też trochę monotonne. Żadnych dziwaków, poza Citroenami. Ale to już znak czasów chyba.
Koniec końców, wygrało śliczne Subaru Legacy pierwszej serii, za nim Citroen XM, świetny, bogato wyposażony egzemplarz z niskim oryginalnym przebiegiem i na trzecim miejscu Honda Legend Coupe, najdroższa pozycja w finale, ale również zaskakująco świeża i elegancka.
Wszystkim, którzy zgłosili finałowe propozycje, serdecznie dziękuję. Mam nadzieję, że z satysfakcją obserwowali jak inni czytelnicy bloga ustosunkowali się do ich wyborów. A nam wszystkim życzę aby w 2017 roku znalazło się jak najwięcej ciekawych i "wyszukanych" samochodów.
PS. Gratulacje wędrują też do firm oferujących poszczególne auta: M-B Cars - Subaru, "Wyjątkowe-Samochody.pl" - Citroena i Komfort Trans - Hondę.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz