Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

sobota, 7 stycznia 2017

Kultowy dziwak. 17 999PLN

Nie każdy kultowy wóz, a tym bardziej "wyszukany", musi być od razu piękny jak Wenus z Milo. Piękno niektórych konstrukcji czai się w ich pomysłowych rozwiązaniach i nowatorskim podejściu do ich opracowania. A to, że nie zawsze ten trud jest doceniony to już zupełnie inna sprawa.

Avantime powstał mniej więcej w tym samym czasie co inny dziwny model Renault - Vel Satis. I co ciekawe, oba mają wiele cech wspólnych. A rynkowa porażka nie jest tą, na którą najbardziej chciałem zwrócić uwagę. Nowoczesny kształt nadwozia, świetna funkcjonalność, awangardowy projekt wnętrza a w przypadku Avantime, również niezwykłe, łamane drzwi ułatwiające wsiadanie. Ciekawy, rzadki, po prostu wyszukany.

Avantime w ogłoszeniu - tutaj.

2 komentarze:

  1. Przecie to cudo! Rozwazalem nawet Vel Satisa (alternatywa dla S-type czy C5 V6). Paleta silnikow na kazde gusta. Poczekajmy, az Bawarczycy stwierdza, ze 2 'GT' musi tez miec trzy drzwiowa wersje...

    OdpowiedzUsuń
  2. prezent dla fana Francuskiej motoryzacji...http://www.ebay.co.uk/itm/RENAULT-AVANTIME-2L-DYNAMIQUE-16V-TURBO-/172480200964?hash=item28289f0104:g:kMwAAOSw4shX8mD9
    przywioze w cenie zakupu na Wielkanoc...

    OdpowiedzUsuń