Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

środa, 24 maja 2017

Ceny, ceny, ceny... 16 000PLN

I po raz kolejny dochodzimy do rozważań, gdzie kwota i gotówka odgrywają kluczowe znaczenie. A niepotrzebnie. Tak się bowiem składa, że nawet zwykłe samochody, jak ten Accord, po latach oceniane są na zupełnie innych, często wyjątkowych zasadach.

Niegdyś popularne, dzisiaj wyjątkowe, takie są też youngtimery. A wszystko dlatego, że popularne samochody kończą się wraz z krótkim w sumie cyklem użytkowania. Niech to będzie 20 lat. Tej Hondzie się udało więc nie ma co się krzywić na cenę a spojrzeć na Accorda jak na świetnie zachowane auto z przeszłości.

Accord w ogłoszeniu - tutaj.

2 komentarze:

  1. To nietak redaktorze. Nie ma sie co krzywic na cene gdyz ogram prac zostal tu wlozony, tej hondzie nie ze sie udalo tylko ktos jej bardzo pomogl.Mialem taka Polecam, swietnie sie prowadzi a 133 konie to tylko liczba. Moja honda rwala az milo a 200 km/h tez nie raz zagoscilo na budziku.

    OdpowiedzUsuń
  2. Redaktorze, dziękuję za wyróżnienie. Jestem właścicielem tego auta. Wierzcie mi, że go kupowałem kilka lat temu był w słabym stanie. Równie dobrze mógł nigdy nie zostać doprowadzony do takiego stanu. Wystarczyłoby wsadzić LPG i by go zajeździli. Ja go uratowałem, włożyłem kilka lat pracy i torbę pieniędzy, stąd taka cena. Auto zarezerwowane. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń