Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

środa, 8 sierpnia 2018

Merde, faux pas. 21 500PLN

Już wciskając wczoraj "opublikuj" miałem świadomość niestosowności swojego zachowania czyli pominięcia jednego z ważniejszych małych aut sportowych, które mogło stanowić sensowną alternatywę dla Fiata X 1/9.

Nie można bowiem pisać, a napisałem, że rywalem, następcą czy alternatywą Iksa może być auto z silnikiem umieszczonym z przodu i napędem przednim bądź tylnym kiedy Fiat swoją kultowość w dużej mierze zawdzięczał układowi napędowemu z silnikiem umieszczonym centralnie za kierowcą i pasażerem. No, na szczęście nikt się nie zorientował a ja mam szansę na poprawę, bo oto trafiła się ta, która godnie może stawić mu czoła - Toyota MR2 pierwszej generacji. Moim zdaniem, najbardziej udana, najciekawsza, najbardziej charakterna. Właśnie taka, jak X 1/9, tylko japońska. Aha, kołpaki do zdjęcia ;).


MR2 na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz