Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 7 sierpnia 2018

Zmiana koloru. 27 500PLN

W swoim czasie, na giełdzie samochodowej, mówiło się, że biały to nie kolor. Nikt go nie chciał. Potem to się zmieniło ale wiadomo, nie ma co przesadzać z tym uwielbieniem. Dlatego zmiana koloru chociaż poruszamy się wciąż w kręgach zbliżonych do spaghetti.

Cóż robić, lato w pełni i nie ma co ukrywać, że chowanie się w zamkniętym nadwoziu daje nieco mniej sensorycznych wrażeń niż jazda bez dachu. To jedno, a X 1/9 to jakby osobny rozdział. W którym zapisać można też wszystko co było przed nim ale też późniejsze modele jak Barchetta. Włosi, jak mało kto, poza Anglikami i Japończykami a konkretnie chyba tylko Mazdą z MX5, wiedzą jak zrobić samochód tak, żeby dostarczał radości z jazdy. To hasło przywłaszczyła sobie co prawda marka spoza tego kręgu, ale co oni tam wiedzą...


X 1/9 w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz