Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

środa, 17 października 2018

Zanim wszyscy przejdziemy na Giełdę Klasyków... 12 900PLN

Chyba nie odkryję Ameryki stwierdzeniem, że tytułowy portal jest bodaj najlepiej dopracowaną marketingowo wyszukiwarką ciekawych ofert samochodów w Polsce. Sprawnie, elegancko, obszernie. Ja widzę tam tylko jedną wadę...

Uważam otóż, że do pełni szczęścią powinni jeszcze dodać zakładkę blog czy "Wyszukane Samochody". Nie to, żebym się jakoś na siłę promował, ale w prezentowanych tam autach, brakuje mi czasem propozycji, które sam wyszukuję. Znaczy się, one na rynku są ale tam ich nie ma. No i dlaczego? Oczywiście, dlatego, że nie zostało opłacone ogłoszenie. To jasne jak słońce. Ale dlaczego nie zostało? Bo ktoś nie pomyślał o tym, żeby tam zadzwonić, zapytać. Być może koszty takiej publikacji stanowią przeszkodę, ale z drugiej strony, można tam znaleźć auta i za mniej niż 10 tysięcy złotych. Coś więc takiego musi być, że oferta Giełdy to jedno, a Wyszukane to drugie. Mam nadzieję, że wam to nie przeszkadza ;).


Fiat 124 w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz